Aktualności

Wiadomości i wydarzenia związane z Tropaverde

30

marzec

  • 30-03-2021
"Dzieci zbierają elektrośmieci" - konkurs w ramach "Dnia Ziemi z Tropa Verde"

"Dzieci zbierają elektrośmieci" - konkurs w ramach "Dnia Ziemi z Tropa Verde"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Dzieci zbierają elektrośmieci” organizowanego w ramach „Dnia Ziemi z Tropa Verde”. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Aglomeracji Opolskiej.

Zobacz więcej

16

grudzień

  • 16-12-2020
Spotkania Lokalnej Grupy URBACT

Spotkania Lokalnej Grupy URBACT

W dniach 25 listopada, 1 grudnia oraz 15 grudnia 2020 r. odbyły się kolejne spotkania online Lokalnej Grupy URBACT (LGU) projektu „Tropa Verde- nagradzamy recykling!”. 

Zobacz więcej

TROPA VERDE na spotkaniu webinarowym organizowanym przez Związek Miast Polskich (ZMP)

W dniu 21 lipca br. uczestniczyliśmy w spotkaniu webinarowym Zespołu do spraw klimatu, OZE, środowiska i gospodarki komunalnej przeznaczonym dla ekspertów ZMP, którymi są przede wszystkim byli lub aktywni samorządowcy z całej Polski. 

Zobacz więcej

Przy MR i GPW stanęły recyklomaty, które nagradzają mieszkańców za segregację odpadów

Ministerstwo Rozwoju oraz Giełda Papierów Wartościowych uruchomiły przy swoich siedzibach recyklomaty do segregacji odpadów stworzone przez firmę EcoTech System jako część Motywacyjnego Systemu Gospodarki Odpadami (MSGO). 

Zobacz więcej

Dzisiaj obchodzimy „Międzynarodowy Dzień bez Toreb Foliowych”

3 lipca, już po raz ósmy, obchodzimy „Międzynarodowy Dzień bez Toreb Foliowych”. „Plastic Bag Free Day” to globalna inicjatywa, której celem jest wyeliminowanie używania jednorazowych toreb plastikowych.

Zobacz więcej

30

czerwiec

Spotkanie Lokalnej Grupy URBACT

Spotkanie Lokalnej Grupy URBACT

W dniu 29 czerwca, w godzinach od 10:00 do 12:30, odbyło się spotkanie online Lokalnej Grupy URBACT (LGU) projektu „Tropa Verde- nagradzamy recykling!”. 

Zobacz więcej

Używamy własnych oraz zewnętrznych plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny przez użytkownika. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka Cookie

Przeglądaj dalej