Kim jesteśmy?

TROPAVERDE to projekt TEIMAS DESENVOLVEMENTO S.L., firmy działającej w sektorze IT, która specjalizuje się w opracowywaniu oprogramowania związanego ze zrównoważeniem środowiskowym i zarządzaniem odpadami. Jednym z naszych projektów jest TEIXO, platforma oprogramowania biznesowego dla producentów odpadów, menedżerów i przewoźników oraz portal informacyjny Gestoresderesiduos.org, skierowany do osób zainteresowanych tematyką recyklingu. Tropaverde - sieć, która powstała w ramach programu URBACT składa się z 6 miast i aglomeracji: Budapeszt-Zuglo (Węgry), Saloniki - Pavlos Melas (Grecja), Aglomeracja Opolska (Polska), Aglomeracja Nicejska (Francja), Guimaraes (Portugalia) oraz Santiago de Compostela (Hiszpania). Sieć ma na celu promowanie recyklingu poprzez nagradzanie dobrych praktyk środowiskowych. URBACT to europejski program wymiany doświadczeń promujący zrównoważony rozwój miast.

Uruchomienie projektu TROPAVERDE bardzo nas cieszy, ponieważ rozumiemy, że mieszkańcy naszej aglomeracji są podstawową częścią łańcucha recyklingu. Dlatego chcemy nagradzać odpowiedzialnych obywateli dzięki współpracy instytucji publicznych oraz lokalnego biznesu.

Dołączenie do TROPAVERDE jest częścią ruchu, który promuje zrównoważony rozwój środowiska dla lepszej przyszłości Ciebie i Twoich dzieci. Bycie częścią TROPAVERDE jest bardzo proste: wystarczy zarejestrować się poprzez swój adres e-mail lub konto na Facebooku za pomocą tego linku: Zarejestruj się .

Używamy własnych oraz zewnętrznych plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny przez użytkownika. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka Cookie

Przeglądaj dalej