Jak działa portal TROPAVERDE?

Jak mogę stać się częścią TROPAVERDE?

Korzystanie z portalu TROPAVERDE jest bardzo proste: wystarczy zarejestrować się za pomocą swojego e-maila lub konta na facebooku w tym miejscu link.

Czym są gwiazdki?

Gwiazdki to Twoje punkty uzyskane na portalu TROPAVERDE. Im więcej działań związanych z odpowiedzialnością za środowisko realizujesz, tym więcej GWIAZDEK otrzymasz i tym wyższa będzie Twoja pozycja na portalu TROPAVERDE.

Jak mogę uzyskać GWIAZDKI?

Otrzymujesz gwiazdki za każdym razem, gdy wykonujesz działania przyjazne dla środowiska - na przykład oddając odpady do punktu ich zbiórki. Lista miejsc, w których można uzyskać gwiazdki za swoje działania, znajduje się w sekcji Wygraj gwiazdki!.

Dostałem VOUCHER. Co mogę z nim zrobić?

Voucher stanowi potwierdzenie Twojego działania o charakterze proekologicznym! Dobra robota! W podanym VOUCHERZE masz kod złożony z liczb oraz liter. Na stronie TROPAVERDE znajdziesz pole tekstowe, w którym możesz wpisać ten KOD. Po wprowadzeniu kodu na panelu użytkownika pojawi się informacja o rodzaju odpowiedzialnego działania a system przydzieli ci liczbę GWIAZDEK, które możesz wymienić na NAGRODY. Na voucherze masz instrukcje, jak zamienić go na GWIAZDKI. W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nasz adres e-mail tropaverde@ao.opole.pl.

Co mogę zrobić dzięki moim GWIAZDKOM?

Otrzymane gwiazdki możesz wymienić na nagrody od SPONSORÓW LOKALNYCH TROPAVERDE. Listę lokalnych sponsorów możesz zobaczyć klikając na ten link, gdzie możesz również wymienić swoje gwiazdki na nagrody.

Wymieniłem już swoje GWIAZDKI na NAGRODĘ. Co mam teraz zrobić?

Świetnie! W ramach otrzymanej nagrody masz możliwość pobrania KUPONU. Kupon możesz wykorzystać u wybranego LOKALNEGO SPONSORA. Wszystko co musisz zrobić, to wydrukować ten kupon i przekazać go PARTNEROWI naszego portalu (LOKALNEMU SPONSOROWI), aby otrzymać prezent lub zniżkę. Kupon można wykorzystać w zamian za oferowaną NAGRODĘ tylko jeden raz u LOKALNEGO SONSORA. Kupony nie kumulują się i użytkownik nie może ponownie otrzymać i wykorzystać tej samej nagrody.

Chcę NAGRODZIĆ UŻYTKOWNIKÓW TROPAVERDE. Ile to kosztuje?

Nic, 0 zł, za darmo. Ponadto nie oznacza to żadnego zobowiązania z Twojej strony, poza wskazaniem NAGRODY. Twoje dane, zdjęcia, adres itp. pojawią się w sieci, dzięki czemu będziesz mieć darmową reklamę i (co oczywiste) nowych klientów w postaci użytkowników TROPAVERDE, którzy będą cieszyć się z Twoich NAGRÓD w formie prezentów lub zniżek. Jeśli chcesz zostać LOKALNYM SPONSOREM i nagrodzić mieszkańców napisz na nasz adres tropaverde@ao.opole.pl a osoba odpowiedzialna za portal TROPAVERDE skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Rejestracja na liście SPONSORÓW LOKALNYCH i opracowanie oferty nagród zajmuje mniej niż 10 minut.

Chciałbym pełnić rolę PUNKTU WYDAWANIA VOUCHERÓW. Ile to kosztuje?

Nic, 0 zł, za darmo. Napisz na adres tropaverde@ao.opole.pl a osoba odpowiedzialna za portal TROPAVERDE skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe, po to aby zarejestrować Cię na liście PUNKTÓW WYDAJĄCYCH VOUCHERY i ustalić plan przyznawania gwiazdek.

Jak mogę zadawać pytania i przesyłać sugestie portalowi TROPAVERDE?

Napisz na adres tropaverde@ao.opole.pl a obsługa portalu TROPAVERDE skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Używamy własnych oraz zewnętrznych plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny przez użytkownika. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka Cookie

Przeglądaj dalej